צרו איתנו קשר לפרטים נוספים

  • שם מלא

  • מספר טלפון

  • מייל

מאשר/ת קבלת דיוור מקצועי ומשלוח הצעות שיווקיות
משרד המכירות: 04-9594500

פסגת הגיא ביקנעם

שכונת שער הגיא פותחת בפניך פרויקט נדל''ן חדשני, המשלב בנייה ירוקה ואדריכלות עוצרת נשימה המתאימה לסגנון חיים מודרני עם מפרט מתקדם וכל מה שאתם צריכים ליד הבית.

בתי ספר | גני ילדים | מרכז מסחרי שוקק חיים | מרכז קהילתי | חניה פרטית

איכות חיים בשער הגיא

שכונת שער הגיא ממוקמת בצידה הדרום-מערבי של יקנעם, במרחק נגיעה ממרכזי הקניות והתעסוקה שבעיר. בין פארקים ירוקים, גנים ציבוריים ובתי ספר תוכלו למצוא שכונה עירונית בניחוח כפרי למשפחות צעירות.

תוכנית חומש יקנעם: לצפייה לחצו כאן>>
Powered by Geek Digital

קבוצת ישראל נצר

30 שנות בניה ויזמות

30 שנות ניסיון בתחום הביצוע והיזמות שמציגה קבוצת ישראל נצר, מעניקים לכם, דיירי פרויקט הבוטיק "פסגת הגיא", את הביטחון ברכישת בית או נכס מחברה אמינה, מקצועית ואיכותית. הניסיון מתבטא במעל ל-100 פרויקטים - החל מתכנון ועד ביצוע של פרויקטים למגורים, פרויקטים מוסדיים וציבוריים, יזמות נדל"ן, תמ"א 38, התחדשות עירונית ונכסים מניבים. בין לקוחותיה המוסדיים של החברה נמנים חברת חשמל, משרד הביטחון, רכבת ישראל, הטכניון, בנק לאומי, משרד הבריאות, עמידר, רשויות מקומיות, רשות שמורות הטבע ועוד..

בונים את ארץ ישראל באמונה

המוניטין נרכש בעמל רב, מפרויקט לפרויקט ומלקוח ללקוח. לכל מיזם, קבוצת ישראל נצר מתייחסת כאילו הוא הפרויקט הראשון של החברה, תוך כדי תכנון קפדני ועבודת צוות מופלאה עם מגוון גורמים. ביצוע ברמה גבוהה, עמידה בלוח זמנים, תכנון כלכלי מדוקדק ודבקות בקו המנחה את הקבוצה לאורך שנותיה: אמינות, מקצועיות ואהבה לבניית ארץ ישראל.

סגירת מעגל אישית

עבור ישראל נצר, יו"ר החברה, אשר נולד וגדל ביקנעם וכיהן בתפקידי מפתח בתחום ההנדסה והבינוי בעיר בצעירותו, ובעבור קבוצת ישראל נצר, פרויקט פסגת הגיא הוא סגירת מעגל חשובה.

ראשי החברה

ישראל נצר – בעלים ויו"ר החברה

נולד בשנת 1951 בישראל, גדל ביקנעם ושירת בחיל השריון. לאחר שירותו הצבאי, סיים ישראל כמצטיין במגמת ההנדסה האזרחית בטכניון ועבד במחלקת ההנדסה של עיריית יקנעם, כמ"מ מהנדס העיר. לאחר מספר שנים עבר לעבוד באגף הבינוי והנכסים של בנק לאומי. לאחר ניסיון רב בתחומי הניהול, הפיקוח, התכנון ומימון ארגון פרויקטים, ייסד והקים את "חברת ישראל נצר בע"מ", אשר התמקצעה בתחום הבנייה הציבורית. עם השנים פיתח ישראל נצר את החברה לתחומים אסטרטגיים נוספים כמו: התכנון והיזמות למגורים, נכסים מניבים והתחדשות עירונית - תמ"א 38. כיום, ישראל נצר משמש כיו"ר פעיל של הקבוצה.

ארז נצר – מנכ"ל הקבוצה

נולד בשנת 1984 בחיפה, גדל בכרמל, ושירת בחיל המודיעין ביחידה מובחרת. ארז הוא בוגר מגמת ההנדסה האזרחית בטכניון ואת דרכו בענף הבניה החל בגילאי העשרה, יחד עם אביו, ישראל. עם סיום לימודיו, התקבל ארז לעבודה בחברת "וקסמן גוברין שטרן", חברה מובילה בתחום ניהול ופיקוח על פרויקטים לבניה נרחבת. עם הכלים שרכש ב"וקסמן גוברין שטרן", חזר לחברת ישראל נצר בתפקיד סמנכ"ל הקבוצה. בשנת 2014, מונה ארז נצר למנכ"ל הקבוצה ואחראי הפיתוח האסטרטגי שלה.